בנות מצווה

אזעקת טרנד! שמלות ערב מיני לבנות מצווה

ישנן בנות, ישנן בנות… שבוחרות ללבוש שמלת בת מצווה קצרה לאירוע שלהן!

כל ילדה ונערה מכירה את עצמה הכי טוב, ויודעת איזו שמלה או בגד יחמיא לה יותר ויגרום לה הרגיש הכי מהממת בערב המיוחד שלה.

ישנן בנות שחוגגות בת מצווה, או מחפשות שמלה לאירוע מסויים, שמגיעות לחנות, מסתכלות על מגוון השמלות הרחב שיש לנו להציע, ומיד בוחרות את השמלה המושלמת עבורן. לעומת זאת, ישנן בנות שיעדיפו לקבל הכוונה מהצוות המנוסה שלנו, ובסוף מפתיעות את עצמן ובוחרות שמלה מפתיעה יותר!

ילדה או נערה שתמיד חלמה על שמלה ארוכה כמו של נסיכה עלולה להגיע, למדוד ולראות שדווקא שמלת מיני הרבה יותר מחמיאה ומאימה, ולהפך.

הכי חשוב !!! שתרגישי הכי טוב בעולם בשמלת בת המצווה שלך, כי זה הערב שלך!

Tortor mi mus nascetur

לאחרונה נראה שנערות וילדות שחוגגות בת מצווה או מוזמנות לאירוע מסויים בוחרות יותר ויותר שמלות מיני מדליקות וצעירות. אנחנו בסטודיו נועה מאד ממליצים להתאים שמלה כזו לנעלי סניקרס כסופות למשל, מה שיוצר מראה ספורטיבי ולא מתאמץ.

אצלינו בסטודיו נועה אפשר לבחור כל שמלה שרק תרצי ולקצר אותה בדיוק בדיוק לאורך שיתאים לך. אנחנו תופרים את כל השמלות בסטודיו שלנו בעבודות- יד עם המון השקעה בפרטים הקטנים. שמלת בת המצווה שלך צריכה להיות “WOW” ולגרום לך להרגיש הכי טוב בעולם! וכמובן גם לקבל מחמאות בלי סוף… 🙂

Litora adipiscing aliquet urna parturient a purus velit per ullamcorper dui eu cum litora dignissim natoque porttitor convallis donec dictumst blandit natoque et blandit rhoncus vestibulum nam netus metus. Senectus aenean vestibulum bibendum ac ultrices eu scelerisque praesent egestas maecenas pharetra erat parturient fusce netus nascetur scelerisque in nec molestie malesuada a mi leo a. Purus potenti dignissim maecenas commodo pulvinar justo habitasse risus pharetra a magnis nibh aptent suspendisse.